Majálesový měsíc odstartoval!

11.4.2018

Pro Ostravu nemusí Majáles znamenat pouze jeden den v roce, ale rovnou cely měsíc.

A to vše díky doprovodným akcím, kterých se do Majálesu můžete zúčastnit a které stojí za to poznat.

Tak kam, že to mohou vaše boty toulavé vyrazit?

Již tento týden 12. 4. ve čtvrtek můžete porazit pořadatele Majálesu v Deskovém večeru, který se bude konat v centru Korunka. Můžeme prozradit, že si zahrajete oblíbené hry jako jsou Krycí jména, Mars: Teraformace, Zima mrtvých, Anachrony nebo Doctor Who.

Poté na úterý 17. 4. je pro vás v Docku nachystaný Majálesový kvíz. Soutěžit můžete v 2-5 členných týmech (pozor, max. 6 týmů!) a budete odpovídat na otázky ohledně Majálesu, Ostravské univerzity, Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava i Younii.

Stejné místo činu, jiná zábava. Tak by se dala nazvat další doprovodná akce Open Mic. Nadějné ostravské kapely budou moci předvést své hudební umění a ukázat se tak široké veřejnosti 19. 4. v clubu Dock.

A co trochu pohybu? Další doprovodné akce mají společný jmenovatel – pohyb. Nejprve si 24. 4. skočíme pár salt a vrutů na trampolínách v ENHA fresstyle a poté se společně všichni rozběhneme na 2. máje po areálu VŠB, kde oživne oblíbený KampusRun.

Zdá se vám, že je toho pohybu nějak málo? Nám také, a proto jsme přidali ještě jednu akci, při které si dáte pořádně do tělaRaketový trojboj. Zde si páry opačného pohlaví změří své síly ve hře ping-pongu, tenisu a badmintonu. Akce se uskuteční 5. května v areálu Ridera.

Určitě je z čeho vybírat, tak s volbou nečekejte a zaplňte si místa v diáři pro doprovodné akce k Majálesu Ostrava 2018.

Odkazy na jednotlivé akce doprovodného programu:

3.4. Zahájení Majálesu aneb Tour de pub
12.4. Deskový večer
17.4. Majálesový kvíz
19.4. Open Mic
24.4. Jump & Dance session
2.5. KampusRun
2.5. Warm Up Majáles Ostrava
5.5. Raketový trojboj

Přehled akcí doprovodného programu