DOPROVOĎÁK

Program Doprovoďák Průvod Tramvaj Afterparty

Zahájení Majálesu aneb Tour de pub

3.4.2018 14:00

Majáles se nezadržitelně blíží a je třeba ho opět pořádně přivítat. A jak jinak než na hlavním ostravském náměstí hudbou, zpěvem, tancem a vypuštěním desítek balonků! 🎈 Letos však přichází novinka! Jsi soutěživý a láká tě být Mistrem piva v Ostravě?

Deskový večer

12.4.2018 16:00

Přivítáme malé i velké hráče, kteří propadli kouzlu deskových her! I my jsme kouzlu deskovek úplně propadli a víme, že v tom nejsme sami! Chceš se skvěle pobavit a zahrát si spoustu super her ve společnosti pohodových lidí? Tak neváhej a přijď!

Majálesový kvíz

17.4.2018 18:00

V době internetu si není těžké dohledat jakoukoli informaci. Víme, kde se co šustne a kdo měl co na snídani na druhé straně země. Ale co když na chvíli odložíme telefony a zaměříme se na naše ostravské univerzity a Majáles Ostrava s jeho interprety? Ano ano, chápete správně, připravili jsme si pro vás speciální Majálesový kvíz!

Open Mic

19.4.2018 17:00

Kdo vystoupí? Můžeš to být právě ty! Popadni kytaru, stoupni si před mikrofon a pódium je celé tvoje!

Jump&Dance

24.4.2018 15:00

Měli jste jako děti rádi trampolíny? Pokud si myslíte, že už jste z toho vyrostli, vyvedeme Vás z omylu. Máme nachystané ty pravé dospělácké trampolíny, na kterých si s profesionálním instruktorem vyzkoušíte, že skákání může být docela věda, ale hlavně je to skvělá zábava!

KampusRun

2.5.2018 14:30

Bylo odpoledne, druhý máj. A odpolední máj je k běhu čas! Tenisek zval ku sportu hlas, kde kampusu zaváněl kraj…. 👟 Tak neváhej a přidej se k našemu běhu! Jak už název napovídá, proběhneme se kampusem VŠB-TUO! Bude květen, tak není nic lepšího, než trocha pohybu na čerstvém jarním vzduchu uličkami kampusu.

BeerPong VŠB vs. OSU

2.5.2018 17:30

Turnaj 2 univerzit v legendární hře beerpong. 🍺🏓 Odvrátí OSU svou smůlu z hokeje a porazí VŠB nebo bude Báňská zase lepší? Nenech svou univerzitu na holičkách, sestav dvoučlenný tým a ukaž, že ani alkohol tě nezastaví trefit správný cíl!

Warm up

2.5.2018 21:00

Největší party před samotným majálesem je tady! 🔊 Areál kolejí se otřese v základech. Máme pro tebe 2 kluby s rozšířenými prostory, 7 špičkových DJs, bary, hostesky, soutěže, prodlouženou otevíračku do 3 ráno a taky Beerpong VŠB vs. OSU. 🍻

Raketový trojboj

5.5.2018 9:00

Máš soutěživého ducha a chceš zároveň udělat něco dobrého pro sebe? Tak právě pro tebe je raketový trojboj! 3 sporty, 2 lidi v týmu a 1 vítěz. V jeden den si zahraješ tři raketové sporty: tenis, ping-pong a badminton. Aby ses na to necítil sám, budeš mít po ruce parťáka opačného pohlaví. A pokud nikoho nemáš, nevadí, my už ti někoho najdeme.

Grill Palace

9.5.2018 16:00

Vůně šťavnatého steaku, grilované zeleniny a lehce rozteklého hermelínu. Přesně tohle tě čeká a uskuteční se ve dvoraně Kampus Palace! 🥩🍆🍅🥦🍻 Přijď si užít pohodové odpoledne, dát si něco dobrého na zub, vychlazené pivo, pobavit se s přáteli.