Předprodej v plném proudu

26.4.2016

Ještě pořád nemáš svou propustku doma na stole?

Máš ve zvyku nechávat věci na poslední chvíli? Tak teď neváhej a chop se poslední šance zakoupit si svůj lístek na největší studentskou oslavu jara.

Nikdo z nás přece nerad čeká v dlouhých frontách, ne? Ty se tomu můžeš vyhnout, když si vstupenku koupíš na jednom z předprodejních míst pouze za 150,- Kč, a to do soboty 30. dubna.

Ať jsi pilný student, nebo ne a většinu času trávíš ve škole, svůj lístek si můžeš rubnout i tam. Skoč si do Copycentra na kolejích VŠB-TUO nebo do Klubu Áčko na Hladnově.

Mysleli jsme i na milovníky kaváren – co takhle si svůj lístek pořídit v kavárnách Maleda na VŠB-TUO nebo ve Futuru? V případě, že Poruba je pro tebe, jak se říká z ruky, a zdržuješ se spíše v centru, zkus třeba Ostravanku ve Forum Nová Karolina nebo na Milíčově.

Letos se tebe těší Red Bull Tour Bus, David Koller, Slza, Vypsaná fiXa, UDG, Xindl X, Vladimir 518, Smola a Hrušky, Poletíme?, ostravští TTIOT, Counterstrike, Skywalker, Khomator, Walter Schnitzelsson (SK), Smack DJ set, Skyline a mnoho další. Mrkni na program a zjednoduš si rozhodování.

Ukaž, že se Ostrava umí bavit a rubej Majáles letos s námi! Dvaadvacátý ročník Majálesu bude bezpochyb legendární a TY u toho nesmíš chybět.

Těšíme se na tebe již příští týden.