Podpořte v den Majálesu Colliery SRDCEM

15.5.2019

Zakupte si drobné předměty v den Majálesu a podpořte neziskovku, která dává naději druhým.

Přispějte a nebo si zakupte drobné předměty v den Majálesu a podpořte neziskovku, která dává naději druhým.

Colliery CrossFit Ostrava je jediný licencovaný CrossFit gym v Ostravě.
Funguje krásných 5 let. Lidé z Colliery nedělají rozdíly a proto vytvořili v roce 2017 neziskový spolek: Colliery SRDCEM z.s.

Jejich činnost tvoří především 3 body.

Prvním je podpora mladých atletů. Děti si zvykají na zdravý životní styl a učí se správnému pohybu, který doma za počítačem prostě nezískají. Také trénují mladé sportovní talenty. Spolu s týmem Colliery Made se děti a teenegeři mohou účastnit zahraničních a regionálních soutěží v CrossFitu. Nejúspěšnější TEEN atleti reprezentují  Českou republiku na závodech u nás i v Evropě a sklízejí cenné kovy!

Další bodem činnosti spolku je CrossFit neboli funkční fitness pro handicapované. Možnosti jsou zde pro všechny s fyzickým i mentálním postižením (vozíčkáři, lidé s Downovým syndromem, onemocněním pohybového aparátu a autoimunitním onemocnění). Začleňují tyto lidi do sportovní komunity.  Handicapovaní se můžou těšit z individuálního přístupu trenérů, kteří mají licenci CrossFit Adaptive. Tu trenéři získali v zahraničí a naučila je jak správně s handicapovanými cvičit – upravit cviky pro běžného člověka tak aby je člověk s handicapem zvládl a neublížil si.

Poslední a neméně důležitou činností spolku je:  CrossFit / cvičební program pro seniory. Protože věk nehraje roli a každý kdo má chuť se hýbat je vítán. I zde je individuální trénink nebo skupinové lekce. Program je určen pro seniory nad 60 let. Podporuje zdravý pohyb a sociální kontakt, který mnohdy senioři věkem ztrácí.Stavte se za nimi kouknout na Majáles tento pátek 17. května. Vaše podpora pomůže organizaci růst SRDCEM – Colliery SRDCEM.