Občerstvení

Jídlo na majálesu
29.4.2016

Info, které potěší všechny návštěvníky :-)

„Je-li vůbec něco smutnějšího než neuznaný génius, je to nepochopený žaludek.“ (H. de Balzac). A my ho chápeme!

Nechej letos svačinku doma a přijď si dát něco dobrého do připravených stánků. Žaludek ti bude vděčný, my totiž víme jak na něj!

Vzduchem se ponese vůně kebabu, několika druhů tortill, langošů, ale i burgerů. Je jen na tobě, kam tě tvůj smysl zavede.

Po této „menší“ svačince ti musí zůstat místo i na klasiku v podobě staročeské kuchyně, halušek, domácích bramboráků, uzených žeber, piroh a mnoho dalšího.

Samozřejmě i pro mlsné jazýčky bude připravena kuchyň z různých koutů světa. Takže nemusíš nikam lítat, ani jezdit prstem po mapě, stačí, když uděláš pár kroků a rázem se ocitneš na jiném kontinentu. Co taková indická, thajská nebo i mexická kuchyně?

Pro ty, kteří si zakládají na tom, co baští, můžeme doporučit stoprocentně bio a domácí burgery.

Miluješ pořádné jídlo, ale zrovna nefandíš masu? Neměj strach! Za zkoušku stojí gruzínské nebo korejské specialitky, vše veganské. Co ty na to?

Něco dobrého na zub nesmí chybět. Co třeba sladké trdelníky nebo palačinky, letos navíc i cukrová vata.

Na své si přijdete i u nápojů. V nabídce budou nejen běžné druhy alkoholu a nealka, ale také pro vás chladíme Jägermeistery a Red Bully.

Že jsme v Ostravě, poznáš nejen na industriálním zázemí Májalesu, ale i na pivu! Stejně jako loni se tady bude čepovat Ostravar, pivo, které se v Ostravě vaří už 119 let.
Žízeň je veliká a i tento rok si vybereš z velké nabídky! Na čepu bude Ostravar Premium i Ostravar Original, navíc si budete moct vychutnat oblíbenou Černou Barboru, tmavý speciál ze 4 sladů! Nebudou chybět ani nealko pro odvážlivce, kteří budou dělat řidiče kámošům.

Veškeré stánky najdeš rozmístěné v areálu a budou ti k dispozici po celý den, kdykoli tě přepadne hlad nebo mlsná. Stačí, když půjdeš rovnou za nosem! :-)

Jak se říká: „Ze všech lásek nejupřímnější je láska k jídlu.“ Tak přijď a objev ji u některého ze stánku. Rubej Majáles s námi!