Mirai: Studentská léta byla skvělá!

8.5.2018

Studentský život je jedna z nejlepších životních etap. Své o tom ví i kapela Mirai.

Ze sklepa na velké pódia. Jak si na stupňující se slávu zvykáte?

Na to dobré se samozřejmě zvyká vždycky lépe. Zároveň ale cítíme závazek nezklamat to aktuálně panující všeobecné očekávání. Vítězná taktika se nemění, tak snad to udržíme v zaběhnutých kolejích, ačkoliv spousta věcí je trochu jinak.

Aktuálně jste na klubovém turné, jaká je to potom změna, když vyrazíte na open air akce?

To se teprve uvidí. Zatím jsme venku nehráli, ale těšíme se moc! Turné bylo snové. Všude bylo vyprodáno a hráli jsme prostory i pro 1300 lidí. Je rozdíl, když hrajete na akci, kde je x kapel nebo na akci, kde víte, že jdou lidi jen na vás. Měli jsme svá světla, svou scénu, což mimo tour technicky není reálné. Obří fesťákové crowdy jsou ale neméně nenahraditelné! Já osobně zatím nemám  favorita. Po zimě se těším ven a po létě zase na kulturáky. Je to koloběh.

 

Co vy a studentská léta? Jak na ně vzpomínáte?

Trochu mi to chybí. Studoval jsem v Brně a s kamarády jsme organizovali různé studentské party, takže jsme se taky tak nějak podíleli na studentském kulturně-společenském dění. Řekl bych, že to pro nás bylo docela vzrušující . Zdaleka to nebylo jen o studiu. Brno jako studentské město si nemůžu vynachválit. Skvělé roky.

Boříte zajeté koleje, víte to? Kapely se totiž nikdy další rok neopakují, ale vás si fanoušci
doslova vyprosili v anketě. Jak to vnímáte?

Skvělé! Děkujeme moc! Fanoušky máme top! Necháme tam 120%, ostatně jako všude vždy!!!

 

 

Chceš se setkat s kapelou Mirai?

Klikni na obrázek nebo tento odkaz a zapoj se do soutěže o setkání s kapelou Mirai. Pravidla a znění soutěže naleznete na Facebooku.