Majáles bez DnB? Nikdy!

11.3.2022

Letos to bude velké! Electro scéna nemůže na Majálesu Ostrava chybět.

Je to již pár let co Electro stage a Majáles Ostrava patří neodmyslitelně k sobě. A my to letos nebudeme měnit!
Pro tento rok jsme si připravili hned několik novinek. Těmi nejzásadnějšími jsou dva headlineři ze zahraničí a nový stage design.

Zatím jsme ohlásili první vlnu DJs. Druhá na sebe nenechá dlouho čekat. Máte se na co těšit!


Calyx & Teebee (UK)

Ve světě je duo Calyx & Teebee synonymem vysoké kvality a dokonalé hudby. Stejně jako Michelangelo objevil sochy v blocích kamene, Calyx & Teebee objevili esenci DnB hluboko uzavřenou ve studiovém vybavení, vždy o krok napřed s velkou energií a celistvostí má jejich hudba velký dopad na scénu. Můžeme se spolehnout, že tyto legendy do Ostravy přivezou neuvěřitelnou show a provedou nás drumandbassem tak jak se nám o tom ani nesnilo.


Madface

Madface začal s vlastní produkcí v roce 2010. Netrvalo dlouho a v roce 2011 mu vyšel první release na českém labelu Deafmuted records. Rok 2015 byl pro Madface zlomový, jako jediný český producent upsal track legendárnímu labelu Ram records, se kterým spolupracuje dodnes a na kontě má už 4 releasy pod touto značkou. ‘Bright Future’, ‘Fallen Deep Enough’ feat. Janine Small, singl ‘Hold On’ feat. Benji Clements, který si vysloužil premiéru od samotného Andy C v jeho radio show. Dnes spolupracuje s labely jako je zmiňovaný Ram records, Liquicity, nebo Viper recordings.

No Money
No Money patří bez diskuzí k pojmu na domácí scéně. Ostravská inteligentní nakládačka ovlivněná neurofunkem a čerpající to nejlepší z jiných DnB stylů, spojuje nekompromisní rebelství s precizně odměřenými basy a beaty.

Disgustin Justin

Zakladatel Clownfish crew. Jeho láska ke zlomeným beatům se zrodila v roce 2004. Během studií poznal kamaráda Dana, který jej přivedl do tehdejšího seskupení dj’s – Makulta Sound Systém.

Společně s Bassinem počátkem roku 2008 společně zakládají první opavskou dnb crew pod názvem Clownfish. Časem dostávají své rezidentní místo v legendárním opavském clubu Mrkev, kde po škole pár let i pracoval. V roce 2012 Disgustin Justin společně s kamarádem Pedrem K. zakládají nový producentský projekt Deep Inside Eternity, který reprezentuje jejich společnou elektronickou tvorbu. Od orku 2018 je také členem největší slovenské dnb crew IIITrident.sk.


 

ONLINE PŘEDPRODEJ