Majáles Ostrava: Band Contest je zpět!

3.2.2022

Jsi student a máš kapelu? Právě pro tebe je tady Band contest!

Majáles Ostrava představuje studentský Band Contest. V klubu Barrák vystoupí 6.4.2022 od 19:00 pět kapel, které mezi sebou svedou boj o toho nejlepšího. Vítěz si zahraje 13. května na Hlavní stage Majálesu Ostrava 2022.  A kdo o tom rozhodne? No přece Vy! Hlasování bude probíhat přímo v klubu.
Pravidla
Kdo se může zúčastnit?
Majáles Ostrava byl, je a bude vždy o studentech. Proto podmínkou účasti na contestu je mít v kapele alespoň jednoho studenta. Soutěž je určena pro všechny kapely, všech žánrů.
Průběh hlasování
Hlasování proběhne přímo v průběhu večera v klubu Barrák. Každý z návštěvníků obdrží při vstupu jeden hlasovací lístek, díky kterému může hlasovat pro svou nejlepší kapelu. Hlasování bude končit po odehrání poslední kapely, následně budou hlasy sečteny a bude vyhlášen vítěz Band Contestu.
Co získá tvá kapela?
Zahrajete si na Majálesu Ostrava 2022.
Vítězná kapela bude hrát na hlavní stage přímo na samotném Majálesu Ostrava. Všichni členové vítězné kapely získají ARTIST vstup. Kapela vystupuje bez nároku na honorář a proplacení cestovních nákladů.
Zahrajete si na Festivalu v ulicích 2022.
Vítězná kapela bude hrát na Festivalu v Ulicích 2022. Všichni členové vítězné kapely získají ARTIST vstup. Kapela vystupuje bez nároku na honorář a proplacení cestovních nákladů.

 

 

ONLINE PŘEDPRODEJ