Doprovodný program

4.4.2024

Doprovodný program Majálesu Ostrava: Spojení hudby, zábavy a soutěží!

Majáles Ostrava je na obzoru a s ním se blíží i Majálesový měsíc plný akcí, které rozhodně budou stát za to. Zde je přehled čtyř hlavních akcí, které jsou součástí Majálesového měsíce:

Majáles Ostrava is coming and of course Majáles month which is full of amazing events we’ve planned for you:

 

Zahájení Majálesového měsíce (10. dubna 2024 – centrum Ostravy)

Zahájení Majálesového měsíce přinese hned dvě velké hudební soutěže: semifinále soutěže studentských kapel UniBand Contest a afterparty spojenou s DJ Contestem. Kapely jako Neminem, Fall&Fell a Limity se utkají v klubu BarBar o postup do finále, kde si zahrají o příležitost hraní na studentských majálesech po celé ČR. Afterparty v klubu Backstage bude taky ve znamení studentských nadějí, pro změnu ale za mixem. O tom, kdo postoupí, budeš moct rozhodnout i ty! Součástí akce bude také doprovodný program v  barech Swing a Kingdom, kde se můžeš těšit na různé hry, úkoly a taky zvýhodněné akce na drinky.

 

Beerpong (25. dubna 2024 – Minigolf kolejí VŠB-TUO)

Dále nás čeká již tradiční akce, kde se pojí dovednosti ve sportu se zábavou, a tou je oblíbený  Beerpong! Vem kámoše, přijď změřit síly s dalšími studenty a staň se mistrem královské pivní disciplíny! Registrace je otevřená pro týmy, tak prověř svou výdrž a mušku a přihlas se. Na akci samozřejmě nebude chybět ani občerstvení z grillu a hudba!

Join us for an unforgettable day of fun, competition and great beer! Our favourite Beerpong tournament is back!

 

Kolejáles – Finále UniBand Contestu a DJ Contestu (30. dubna 2024 – Minigolf kolejí VŠB-TUO)

Kolejáles přinese skvělou atmosféru díky propojení studentů a hudby. Součástí kolejálesu bude finále UniBand Contestu a DJ Contestu. V areálu kolejí VŠB-TUO na tebe budou čekat hned dvě stage a plno doprovodných her a soutěží. Ať už jsi milovník multižánrové hudby, únikových her nebo dobrého jídla a pití, na Kolejálesu si určitě každý najde to svoje! Navíc se dozvíme vítěze UBC, který vystoupí na samotném Majálesu Ostrava.

It’s here! Join us for an unforgettable experience full of music, competitions and great atmosphere at an event called Kolejáles – the finale of the UniBand Contest and DJ contest.

 

Majálesový Průvod (17. května 2024 – centrum Ostravy)

Poslední akcí Majálesového měsíce bude již tradiční Majálesový průvod, který je neodmyslitelnou součástí Majálesu Ostrava, přinášející radost a veselí do ulic města. Hokejová atmosféra mistrovství světa se promítne i do tématu tohoto ročníku a pro ty nejkreativnější bude připraven vstup zdarma na Majáles. Tak se přidej do události a ať ti nic neuteče!

Majáles Ostrava can’t be without its traditional parade through the center of the city. This year’s ice hockey atmosphere won’t be missing. You can expect a parade full of ice hockey costumes and a lot of fun.

 

Celý Majálesový měsíc samozřejmě vyvrcholí na samotném Majálesu! Studentské oslavě jara, plné multižánrové hudby, skvělých interpretů, zábavy a mnoho dalšího… Více informací o Majálesu najdeš na našem instagramovém profilu @majalesostrava nebo facebookovém profilu Majáles Ostrava.

And of course, the biggest event of the whole month Majáles Ostrava, taking place at the Silesian Ostrava Castle.

More info on our instagram @majalesostrava and facebook Majáles Ostrava.

 

Váš tým Majálesu Ostrava! 🎉

The team of Majáles Ostrava! 🎉