Vše, co potřebuješ vědět!

12.5.2023

Seznam všech praktických informací, které potřebuješ vědět

BankomatV majálesovém areálu nebude k dispozici bankomat. Prosím, vyberte si hotovost předem. Na místě také nepůjde platit kartou.

DĚTI / ZTP: Držitel ZTP platí vstupné. U hlavní HSF System Stage bude ZTP plošina. Držitel ZTP-P platí vstupné. Doprovod zdarma. Děti do 12 let za doprovodu rodičů zdarma.

Doprava MHD: Nejbližší tramvajové zastávky jsou Důl Zárubek nebo U Hradu.

Foto a video: Do majálesového areálu je výslovně zakázáno vnášet fotoaparáty, videokamery a ostatní přístroje pro účely pořizování zvukových a obrazových záznamů profesionální a poloprofesionální technikou v průběhu festivalu. Fotografovat mohou pouze akreditovaní fotografové.

ObuvV majálesovém areálu se na Slezskoostravském hradě nachází především tráva.

Parkoviště: V okolí Slezkoostravského hradu nebude možno parkovat! Prosíme návštěvníky, aby svá vozidla nechali v centru nebo v okolí Slezské Ostravy.

Vstupy a akreditace: Majálesový areál má pouze jeden vstup. Nachází se přibližně 150 m od tramvajové zastávky „U Hradu“ a slouží k zakoupení vstupenek a předložení QR vstupenek. Tento vstup slouží ale také i pro akreditace (partneři, výherce soutěží, fotografové, novináři).

Vstupenky: Na místě bude dostatek vstupenek. Platit bude možné POUZE v hotovosti – platí pro celý areál.