Tour de pub

Tour de pub
28.3.2015

Před blížícím se Majálesem je potřeba mít pořádný trénink, a tak jsme pro Vás letos vyladili mazácký workout!

Protože je sedmička magická, bude to sedm hospod v centru Ostravy, sedm piv a tvůj čas. Ukaž svoji připravenost, ať víme jak budeš rubat na Majálese! Těšíme se na tebe 8.4. v Barráku.

Registrace probíhá od 17:00 hod.; konec soutěže ve 22:00 hod. Ale ani poté nebude o zábavu nouze, je totiž připravena afterparty s DJ’s Rádia Kolej. Párty s nimi se však chystá už od 20:00 hod. Konečné vyhlášení výsledků pak proběhne ve 23:00 hod.

Určitě skvělou zprávou je, že startovné i vstup na afterparty je zdarma.

Celý večer bude probíhat soutěž o majálesové ceny a nejen to! Ten, kdo prokáže svoji zdatnost v rychlém běhu i pití piva, a tour vyhraje, má VIP vstup na Majáles a spoustu dalších majálesových vychytávek. Takže pokud Ti klapka nebere, můžeš po celou dobu večer soutěžit na Barráku o ceny útěchy.

A jaké jsou pravidla?

Zdolej v co nejlepším čase trasu po centru Ostravy a v určených hospodách si dej jedno pivo (holky můžou malé). Všude bude naše kontrola.
Registraci otevíráme od 17:00 hod. v klubu Barrák a škopek do soutěže ti bude uznán, pokud si ho dáš nejpozději do 22:00 hod. V ten čas je soutěž uzavřena. Takže kdo chce být na stupních vítězů, musí doběhnout se sedmi pivy v žaludku zpět do Barráku dříve, než hodiny na radnici uhodí desátou večerní.

Na registraci dostaneš startovní číslo a mapku s hospodami. V každé krčmě Ti po vypití pivka naše kontrola orazí dané stanoviště a můžeš pokračovat dále. Současně Ti na registraci zapíšeme tvůj startovní čas, a to samé, jak doběhneš zpět.
Vyhraje ten nejlepší!

Kategorie máme tři:

  • Muži
  • Ženy
  • Skupina (max. 5 členů a alespoň jedna dívka)

Těšíme se na Tebe 8.4. a klikni účast na facebookové události ;-)