Rock’n’Majáles

Rock'n'Majáles
7.4.2015

Kolejáci a vy, všichni ostatní taky!

Jak to tak vypadá, blížíme se do „finiše“ Majáles Ostrava 2015 a to pořádnou rychlostí. A proto se i letos chystáme rozpálit porubské koleje!!! U toho prostě nesmíš chybět, takže si vezmi kámoše i známe a přijď se bavit!

Všechno začne 22. dubna, kdy na tebe čekají čtyři mladé kapely, které oživí zvlášť nudný život na kolejích. Hudební program začíná od 16:30 hod. Určitě přijď, ale dřív!
Od 16:00 hod. totiž poběží turnaj v nohejbale a spikeballu. Družstva nohejbalu po třech, spikeball po šesti. Svůj tým zaregistruj na rocknmajales@majalesostrava.cz a ukaž se! Pošli jméno, věk, školu a jména členů týmu. V případě, že to nestihneš, nevěš hlavu, to nevadí! Zaregistrovat se můžeš i na místě. A abyste nepřišli zkrátka, tak pro vítěze jsou připravené medaile, speciální ceny a lístky na Majáles!

Těšit se můžeš taky na Minigolf, který bude navíc posílen o další 2 stany s pivem, kdyby tě náhodou přepadla únava a chuť si osvěžit den. A to není vše, v areálu bude samozřejmě možnost grilování a opékání!

Pokud ještě nemáš lístek na Majáles Ostrava, tak nevadí. Bude možnost si jej koupit, stejně jako majálesový merch.

Přijď, bude řiť!
Neseď na kolejích a dojdi se bavit!

Těšíme se na Tebe a klikni účast na facebookové události ;-)