Pipes and Pints

28.2.2018

Dalšími vystupujícími na letošním Majálese je pražská punk-rocková kapela Pipes and Pints.

První kapitoly příběhu této kapely se začaly psát v roce 2006, díky Vojtěchu Kalinovi, zakladateli a spojujícímu článku kapely. Do veškerých svých aktivit šla kapela už od samotného začátku s velkým úsilím a bojovností, to můžeme vidět na obrovském počtu koncertů a festivalů, které za dobu své existence objeli. Zaměřují se nejen na českou scénu, ale prorazili i v zahraničí. Když jim v roce 2009 vyšlo jejich debutové album Until we die, začali objíždět hlavní festivaly u nás i v Evropě např. Rebellion, Force Attack a Mighty Sounds a umísťovali se v prestižních žebříčcích hitparád. Poté také odehráli turné po Rusku, Anglii, evropské turné s kapelou Born To Lose.

V létě 2012 soustředili svou energii také na přípravu druhé desky – Found and Lost. Následovalo velmi úspěšné období, které skončilo po létě 2016. Pipes and Pints se rozhodli pro pauzu na neurčito. Došlo ke změnám v obsazení kapely. Teď se po roční pauze vracejí s obrovským množstvím nového elánu a můžete si je poslechnout v novém složení.

Mají v plánu postupně vypouštět nový singl každé 2 – 3 měsíce. Zde si můžete poslechnout jejich poslední singl Rebel in my Veins.

Už se nemůžeme dočkat, až si je poslechneme na Majálesu v Ostravě!

Předprodej vstupenek zde