Návštěvníkům Majálesu zatopí Sodoma Gomora

3.5.2019

Na Majálesu bude dusno. Přijede Sodoma Gomora a rozpoutá pořádný horrorcore rap.

Sodoma Gomora vznikla v polovině roku 2007, kdy dva chorý mozky obětovaly předčasně narozenej fetus bohu svinstva a započaly tak éru maximálního zhnusení, kterou chtěj infikovat vyčpělou českou scénu. Dlouholetý parťáci v rapu Řezník a SWD tak s albem Bůh Se Utnul vytyčili nověj směr, pro kterej zvolili i nový alter-ega M.Engele a DeSade (později se připojil i DJ Ill Rick). Po velkym úspěchu týhle desky (a předevšim pak klipu „Sodoma Gomora Rap“) přišla šance předskakovat v Lucerna Music Baru před Necrem a posléze před Jedi Mind Tricks. To už se Sodoma zapsala i pod kůži běžnejch rapovejch fans.

V roce 2010 vychází po dlouhých přípravách dlouhohrající album Na Konci Tunelu je Tma. Tentokrát se vybírali pouze ty nejvytříbenější beaty a hosti (King Gordy, Bizarre z D12) a deska byla pokřtěna následujícího roku za mohutného poga zfanatizovaných fans. K albu vzniknul i videoklip Splatter Rape! s partičkou australanů Butchers Harem. Sodoma Gomora hojně koncertuje po klubech v celé ČR a nabírá stále víc a víc fanoušků. Opět předskakuje před Necrem a kraluje na festivalu Votvírák.

Během příprav na nové album vydává na vánoce 2011 Sodoma Gomora video s názvem „Zkurvený Vánoce„, které má během týdne přes 200.000 zhlédnutí na YouTube. V roce 2012 pracují na nové desce a hojně koncertují, opět ničí festival Votvírák, posléze i Hip Hop Kemp. Ve spolupráci s hardcorovou kapelou Streetmachine vypouštějí klip „Decibely Hněvu“. Koncem roku předskakují před Ill Billem a Jedi Mind Tricks a také před Tech N9nem

V roce 2013 vychází jejich nejnovější album Éra Déra podpořené videoklipem „Insane Insane“. Na albu hostují Razakel, Heaven, MC Cumblood, Terror Crew a Záviš.

V roce 2015 vychází videoklip „Chcípni„, který je předzvěstí připravované desky, která vyjde na podzim 2016.

Online vstupenky: ZDE

Kamenné prodejny: Colliery CrossFit OstravaMoment Charity ShopsCØKAFE Poruba nebo CØKAFE Centrum. Navíc všechny pobočky Ostravského informačního servisu.

 

Poznámka Majálesu Ostrava: Text byl převzat z oficiální webové stránky http://sodomagomora.znk.cz/