Majálesová kolekce je tady

19.4.2016

Taky každoročně řešíte, co si vzít na sebe? Letos už to můžete vypustit z hlavy, vymysleli jsme to za Vás!

Ve spolupráci s brandem Fidy Wood jsme navrhli streetwearová trička s unikátním majálesovým motivem. Unisex velikosti ve slim fit střihu padnou jak holkách, tak klukům, přesvědčit se můžete v galerii. Počet triček je limitovaný a k dostání budou na každé akci doprovodného programu a také na Majálese.

Aby toho nebylo málo, připraveny máme také plátěné batohy s motivem od Fidy Wood a pro srdcaře s majálesovým nápisem. Pokud si batoh koupíte rovnou na Majálese, můžete si ho v našem kreativním stánku originálně vylepšit. Povedou Vás umělci ze Summerset.ocean, u kterých si můžete vyzkoušet různé metody tisku na textil. Partička z ateliéru Text/Forma/Funkce má za sebou desítky tisků a výrobu několika publikací, do kterých budete moci nahlédnout a případně si některý z originálů zakoupit.

Zajímá Vás, kdo je Fidy Wood? Tahle značka je opravdu čerstvá, vznikla na konci roku 2015 jako skateboardingový projekt. Momentálně přichází s prvními produkty ve formě ručně vyráběných klíčenek a potisků na trika, kde je každý kus originál. Filipovi, který za tímhle brandem stojí, bylo líto vyhazovat staré skateové desky a vymyslel, jak je šikovně recyklovat. Pokud máte doma starou desku, se kterou se nechcete rozloučit, přineste ji s sebou a Filip Vám z ní rád vyrobí malou vzpomínku.

  • Trička za 280,- Kč (vel. S / M / L / XL)
  • Batohy za 150,- Kč

2016-tricka-2 2016-batohy-1 2016-batohy-2 2016-batohy-3