Majáles Ostrava 2020 se přesouvá na příští rok

22.7.2020

Důležité informace o přesunu akce Majáles Ostrava 2020 na květen příštího roku.

Studentská organizace Younie, která je pořadatelem ostravského Majálesu, se rozhodla pro přesun letošního ročníku na rok 2021, a to z důvodů neustálého rizika vyplývajícího z onemocnění Covid-19.

 

Toto rozhodnutí jsme dlouho projednávali, ovšem s přihlédnutím k nynější situaci v Moravskoslezském kraji, která se vyvíjí z minuty na minutu a při které si nemůžeme být jisti úspěšným uspořádáním festivalu, jsme museli přikročit k nejrazantnějšímu řešení. Jako studentská nezisková organizace bychom čelili riziku, které je pro nás příliš vysoké. Nemůžeme si dovolit riskovat takto velkou ztrátu, která by pro nás mohla být likvidační.

 

  1. ročník Majálesu Ostrava se tedy uskuteční 7. května 2021, a to na Slezskoostravském hradě. I když jsme s přesunem letošního ročníku až na příští rok příliš nepočítali, přesto jsme pracovali i na této variantě. Proto vám již nyní můžeme přislíbit většinu headlinerů, kteří potvrdili možnost účasti i na letošním květnovém termínu. Hudební program tedy prozatím zůstává beze změny a především veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

 

Plně doufáme, že návštěvníci naše rozhodnutí chápou a plně nás v něm podpoří. My naopak slibujeme, že uděláme vše proto, aby 26. ročník Majálesu Ostrava v roce 2021 byl naprosto skvělým hudebními festivalem s nabitým programem nejen známými jmény, ale také místními, a především studentskými kapelami.

 

Další informace můžete sledovat na Facebookové události https://www.facebook.com/events/427186781396927/ nebo na webových stránkách Majálesu http://www.majalesostrava.cz/.

 

Kontakt pro média:

Štěpánka Pavlíková
PR manager
email: stepanka.pavlikova@younie.cz
mobil: +420 731 099 966