MAJÁLES JDE FANDIT NA OSTRAVSKÉ DERBY!

4.3.2017

Dvě univerzity, jedno utkání, jeden vítěz a jedinečná příležitost koupit si nejlevnější vstupenkuna Majáles!

Dvě univerzity, jedno utkání, jeden vítěz a jedinečná příležitost koupit si nejlevnější vstupenku na Majáles Ostrava 2017! I my jdeme fandit! #studentisobe

Ať už jsi prvák, páťák nebo doktorand, ať už jsi z ostravské nebo z báňské – na ostravském derby nesmíš chybět! Přijď podpořit svoji univerzitu a zažít se spolužáky neuvěřitelnou atmosféru zápasu i následné afterparty na kolejích.
A protože i my, organizátoři Majálesu, jsme hrdí studenti ostravských univerzit, budeme tam také a navíc nepřijdeme s prázdnou!

Přichystali jsme si totiž pro vás limitovanou edici tištěných vstupenek na Majáles jen pro tuto příležitost. A to za internetovou cenu 150 Kč!

SOUTĚŽ #ChciNaMajales

Aby toho nebylo málo, tak budete mít možnost získat vstupenky úplně zadarmo! Stačí najít na stadionu náš bílý banner s logem Majálesu, podepsat se na něj, vyfotit se s ním a společně s #ChciNaMajales ji nahodit na Instagram. Nevyhraješ jen jednu vstupenku, ale rovnou 5 – pro celou tvoji bandu. Protože Majáles Ostrava je o společných zážitcích :)

Vidíme se tam, už ve středu 8.3.2017 v RT TORAX Aréně!


Online předprodej

Offline předprodej zatím nebyl zahájen. Limitovaná edice na Ostravském derby 2017.