Letošní D&B scéna bude Heavy!

15.5.2018

Pevnou součástí studentských oslav příchodu jara se stala D&B scéna, které letos bude velet Delta Heavy.

Pevnou součástí studentských oslav příchodu jara se stala také D&B scéna, která v různých podobách provází Majáles více než dvě dekády. Představme si jednotlivé účinkující a začneme hned s peckou největší, přijede totiž anglický projekt Delta Heavy!

Simon James a Ben Hall. Jejich I need you tour sklidilo letos mimořádný úspěch v nejednom městě několika kontinentů. V Ostravě se představí po více než roce a zpívánky to rozhodně nebudou, o čemž svědčí i jejich nový track Gravity, který právě vyšel pod hlavičkou všem dobře známého labelu RAM Recordings.

Tato dvojka je pospolu již více než 15 let, na Majálesu Ostrava ovšem bude reprezentovat pouze Simon. Nezbývá než přihodit druhou, námi velmi oblíbenou věc, kterou pro změnu reprezentuje ve videoklipu legendární “sponka z Officů”.

Předskokanem budiž dobře známý český producent, dj a hudební mág – RIDO. Jeho debutové album Rhytm of Life, které vyšlo na holandském labelu Blackout, vzešlo z jeho pražského studia a my se budeme těšit na to, co dalšího nám ještě do Ostravy přiveze. Protože když tak vzpomínáme, tohle je track legendární.

Chybět nemůže zástupce ostravské scény, který svým šíleným obličejem zkřiví úsměv nejednomu fandovi zlomených beatů. MADFACE, jako druhý zástupce RAM recordings, pomůže roztancovat Majálesový lid za pomoci drnkání dřívka o dřívko… Leda tak ve snu! Své kvality potvrzuje už nějaký ten pátek a my se můžeme jen ptát – zazní i jeho debutový singl?!

V lineupu samozřejmě nemůže chybět synek ze Studénky, který rád vzpomíná na svá studentská léta i díky svému nickname. DJ Schooler celý lineup nad ránem završí tak, jak se sluší a patří a my budeme určitě chtít přídavek. Stejně jako nedávno na Beats 4 Love.

Když jsme poprvé přijeli na letní open air pořádaný na slovenské přehradě Duchoňka, překvapila nás neskutečně rodinná atmosféra celého festivalu. Za to vděčíme Tridentu a neméně zástupkyni něžného pohlaví za mixáky – DJ Beaty. Nenechejte se ale ukonejšit, i sound něžného pohlaví vás dokáže rozřezat na malinké kousky.

V odpoledních hodinách se podíváme i do jemnějších vod drum and bassové muziky. Na stage vystoupí valašský matador za mixem, dj MARTINI, který odpolední čas odpálí příjemným breakbeatovým soundem.

Následovat bude dvojička mladých, leč již nepřeberným množstvím akcí prověřených djs v b2b setu. MOYX B2B HAMHAM.

Temnější sound s prvky známých melodií si pro fanoušky odpoledních čaje o páte připraví MTTHS, kterého na majku doplní MC COREY z crew Drum therapy.

Další z řad mistrů s majkem, MC KICK-IN, doprovodí svým umem dalšího z řady velmi známých lokálních djs. Z Třince dorazí reprezentovat Future Control RON-X!

Abychom vás o něco neochudili, pokračujeme na Majálesové afterparty v Brickhouse.

LINE-UP STAGE

16:00 – 17:00 Martini
17:00 – 18:00 Moyx b2b Hamham
18:00 – 19:00 MTTHS
19:00 – 20:00 Ron-x
20:00 – 21:00 DJ Beaty
21:00 – 22:00 MADFACE
22:00 – 23:00 RIDO
23:00 – 00:30 Delta Heavy (UK)
00:30 – 01:30 DJ Schooler

 

Facebooková událost

Vstupenky