K dobrému pivu skvělé jídlo

4.5.2017

Jsi i ty jeden z těch, kteří milují k vychlazenému pivu pořádný hovězí burger?

Jsi i ty jeden z těch, kteří milují k vychlazenému pivu pořádný hovězí burger, domácí hranolky nebo poctivý hot-dog? Tak to nesmíš chybět na Majálesu Ostrava u našich připravených stánků!

Ani letos nebudete potřebovat řízek s chlebem od maminky. U nás najdete pořádné gurmánské zážitky v podobě nejrůznějších pokrmů. Věřte, že si vybere určitě každý.

Kdo by neměl rád pořádně šťavnaté burgery, které spolu s pivem Radegast tvoří neodolatelnou kombinaci. Letos budete mít na výběr hned z několika variant. Je libo kachní konfit burger, pulled pork burger nebo hovězí argentinský burger? A to ještě nekončíme!

Experimentujete rádi? Jako každý rok nebudou chybět ani asijské pokrmy! Můžete zkusit japonskou polévku Ramen, korejskou Kimchi, rybí Bun Cha Ca, silný hovězí vývar Pho, thajské nudle Pad thai nebo fresh letní závitky s kuřecím masem nebo krevetami. Pokud zvolíte jedno z těchto jídel, tak si můžete být jistí, že chybu neuděláte.

Nebudou samozřejmě chybět ani standardní pokrmy pro konzervativněji založené jedince. Vždyť co by to byl za Majáles, kdyby chyběly domácí hranolky, křupavá bageta plněná masem, hot-dog nebo quesadillas?

Jako největší novinku, na kterou se všichni organizátoři už moc těšíme, je sladké pokušení – ovoce v čokoládě! Určitě se i mezi vámi najdou jedinci, kteří tuto kombinaci velmi ocení.
Pokud se vám sbíhají sliny tak jako nám, na nic nečekejte a 12. května se potkáme u stánků s jídlem, které najdete naproti travnaté části pod Vysokou pecí!