Informace k majálesovému průvodu

Majálesový průvod
26.4.2015

Dozvíte se vše potřebné a něco navíc.

Milá studentko, milý studente,

jak už to před ostravským Majálesem bývá, opět se bude konat tradiční majálesový průvod – letos na téma „Jsme Češi a jsme na to hrdí“! Nenech se zahanbit, vytvoř si kostým na toto téma a vyraž s námi 29. dubna do ulic. Dáme společně Ostravě vědět, že Majáles 2015 v Dolní oblasti Vítkovic už klepe na dveře! Pojede s námi mimo jiné historické BMW 326 s rektory OU a VŠB-TUO, auto Rádia Orion, StudentCar, dále se zúčastní také horníci z HGF VŠB-TUO, mažoretky Saltatrix Šenov, tanečníci ze Dne Tance a Bum Bum Band pod vedením Kuby Kupčíka.

Vstup ZDARMA na Majáles je s kostýmem samozřejmostí! A aby toho nebylo málo, když budeš vybrán do pětice nejlepších kostýmů, vyhráváš skvělé ceny:

Projdeme centrum Ostravy (ulice 30. dubna – ulice Přívozská – Husův sad – ulice Poštovní – Masarykovo náměstí – ulice Zámecká).
Sraz je u Nové radnice na Prokešově náměstí v 10:30 hodin.
10:45 začíná průvod,
11:30 přijdeme na Masarykovo náměstí, kde se bude konat také vystoupení,
11:45 na Výstavišti nastoupíme do autobusů, které nás do Dolní oblasti Vítkovic přivezou ve 12:00. 12:15 až 12:50 proběhne výběr nejlepších kostýmů a oficiální zahájení Majálesu proslovem rektorů obou univerzit.
A ve 13:00 už začínáme rubat hudební program!

Tak si to nenech ujít. Těšíme se na Tebe.