Co si vzít sebou na Majáles?

8.5.2023

7 nezbytností, co Ti na Majálesu můžou zachránit prdel

Kromě pečlivě zvoleného outfitu, který většina z nás plánuje někdy i týdny dopředu, jsou často mnohem důležitější právě doplňky, které si s sebou na Majáles vezmeme. Boty durch promočené, vybitý mobil, málo drobáků na pivo a ztracená peněženka – určitě jsi to už někdy zažil. Tady je pár tipů, jak těmhle neštěstím předejít a Majáles si užít naplno:

  1. Dobré boty

Říká to každý – od tvojí mámy po nás organizátory, ale jestli neplánuješ odejít ještě před začátkem vystoupení některého z headlinerů, neber si bílé air forcy a radši zvol nějaké pohodlné tmavé tenisky.

  1. Power banka

Buď ti bude volat kámoš, že na tebe čeká u hlavní stage, nebo tvoje holka, která tě chce zkontrolovat, jestli neležíš někde v amfiteátru na lavičce. Tak či onak, vzít to musíš. Abys mohl volat, fotit a přidávat na stories – nezapomeň si power banku.

  1. Hotovost

U nás karty nebereme. Vem si dostatečné množství hotovosti – tolik, ať se za to dobře napiješ, ale zároveň, ať tě to další den nebolí.

  1. Sluneční brýle

Sluníčko může svítit přímo za hlavní stage, tak ať tě nebolí oči a vypadáš cool.

  1. Pláštěnka

I krásné modré nebe nás může zradit. Jestli nechceš u Gleba stát pod stanem, nezapomeň si pláštěnku, ať tě ani počasí nezastaví!

6. Ledvinka

A kam to všechno dáš? Do krosny určitě ne. Vem si radši ledvinku, kterou můžeš mít pořád u sebe a v rámci možností na očích. Nebude Ti vadit až to rozbalíš na Dimensiona a zároveň minimalizuješ riziko, že ti něco zmizí a ty nám pak budeš psát na ztráty a nálezy.