Český slavík na letošním Majálesu

3.2.2018

První informace a první jméno účinkujícího na 24. ročníku ostravského Majálesu.

Za chvíli nám začíná letní semestr. A abychom nemuseli jen smutnit z přívalu nových povinností, vezměme do ruky svůj diář (ti zdatnější z nás telefon) a zaznačme si datum 18. května 2018. Letošní Majáles si totiž nemůžeš nechat ujít!

Letošní květen bude, jako už obvykle, ve znamení největší studentské akce v Moravskoslezském kraji: našeho Majálesu! A abychom vás už teď navnadili, přinášíme jméno prvního potvrzeného účinkujícího. Tenhle blonďatý sympaťák svou hudbou zaujal široké obecenstvo a získal nejedno ocenění Českých slavíků. Navíc ho možná znáte jako prince Jakuba z kouzelné pohádky Tajemství staré bambitky. No jasně, je to Tomáš Klus!

Od Tomášova vystoupení můžete očekávat nejen výbornou atmosféru, ale hlavně možnost si spolu zazpívat ty největší hitovky, které slýcháte v rádiích. Zážitek prohloubí prostředí industriální oblasti Dolních Vítkovic.

Ale tento český zpěvák je teprve prvním potvrzeným jménem. Postupně budeme odhalovat nejen další účinkující, ale také další informace o doprovodném programu. Ten letos zahájíme ve středu 4. dubna 2018.

Ve čtvrtek 1. února jsme do oběhu pustili druhou prodejní vlnu vstupenek. Až do konce března tak pořídíte lístky za zvýhodněnou cenu 200 Kč. Raději neváhejte, od prvního dubnového dne se cena navýší na 250 Kč. Tato cena zůstane až do Majálesu. Na místě pak koupíte vstupenku za 290 Kč.

Aby vám žádné další překvapení (ano, v únoru jedno přijde!) neuniklo, nezapomeňte sledovat naši facebookovou událost a webové stránky! Něco velkého se totiž chystá, tak buďte u toho.

Předprodej vstupenek zde