Budeme se bavit! A to nejen hudbou

8.5.2017

I letos jsme si pro vás připravili spoustu atrakcí, kterými si zpříjemníte čas v areálu Majálesu.

Letošní line-up nabízí spoustu zvučných a zajímavých jmen a my jsme si jistí, že nudit se rozhodně nebudete. I přesto se může v průběhu dne stát, že v daný čas nebude hrát nic pro vaše uši a nebudete mít chuť ani na správně vychlazené pivečko společně s něčím k zakousnutí. Co teď? Teď je ten správný čas vzít své kamarády a jít se bavit trochu jinak!

V areálu pro vás připravujeme několik zábavních zón, kde budete mít dostatek prostoru potrápit své mozkové buňky, vyzkoušet svou fyzičku a porovnat s kamárady své schopnosti. Na Majálese se nudit určitě nebudete.

TAJEMNÉ BOXY OD DUEL PARKU

Únikové hry, kdy čas hraje proti vám, jsou v dnešní době fenoménem. V ostravském obchodním centru se nově otevřel Duel Park, který se této zábavě věnuje a může nabídnout spoustu pestrého programu pro všechny věkové kategorie.  

Na Majáles přiveze na ukázku Tajemné boxy, které fungují na principu právě tak oblíbených únikových her. S týmem 2-4 lidí budete mít za úkol vyřešit rébus, jak se dostat do tajemné bedny. Hra vám zabere 10-15 minut a připravte se na to, že pořádně potrénujete své mozkové buňky! A nejlepší na tom je, že vás jedna hra vyjde na 60 Kč pro celou skupinu.

Ani tak to ještě není všechno. Duel Park přidává další zábavu v podobě Weykick a zábavného fotokoutku, kde si můžete nechat vytisknout fotku jen za dvacku!

BUMPER GAMES

Kdo měl příležitost tuhle zábavu někdy vyzkoušet, zaručeně si ji zamiloval. Bumper games přiveze na Majáles hřiště i bumper nafukovací koule, kterou si na sebe obléknete a dál je to už jen na vás. Za 50 Kč dostanete 10 minut skvělé zábavy, které si s přáteli užijete na maximum!

AUTODROM

Komu by se nelíbilo se vrátit se znovu do dětských let. U nás na Majálese Ostrava vám tu možnost na chvíli dáme! Vezměte partu kamarádů a užijte si cestu v čase na našem majálesovém autodromu! Za 60 Kč si budete moci užít nezapomenutelnou jízdu.

Většina atrakcí a zábavních zón bude k dispozici od otevření areálu až do setmění. Nerozmýšlejte se s jejich návštěvou dlouho, ať stihnete vyzkoušet vše!

Vzhůru za zábavou!!!