Atrakce a nehudební program v areálu

Atrakce
3.5.2016

Majáles není jen o hudebních scénách.

Aby čekání na oblíbenou kapelu nebo interpreta ubíhalo rychleji a aby sis den pořádně užil je pro tebe i letos připraven program přímo v areálu.

Funzone Firemek si určitě zamiluješ a nemusí ti být deset let. Vezmi kámoše a přijď si do nafukovací multifunkční arény zahrát třeba lidský stolní fotbal, bungee fotbal, basketball nebo si jen tak zaskákat.
Fotokoutek, kde si pořídíš majálesovou fotku, nebude chybět a pro „rebely“ bude k dispozici i dočasné tetování.

Jestli máš strach, že bys na fotku čekal moc dlouho, vůbec ho neměj. Další fotokoutky najdeš u Helaxu nebo taky Coolcampu.

Jeden z naších hlavních partnerů OKIN si pro tebe připravil netradiční zábavu. Určitě ji znáš a chytne opravdu každého. Stačí, když se zastavíš a změříš své síly s býkem. Ano! Řeč je o oblíbeném kovbojském sportu – rodeu. Zjisti, jaké to je doopravdy sedět na hřbetu divokého býka a buď z party kámošů ten, který se udrží v sedle nejdéle.

Studentské městečko nebude také pozadu. Letos se ti představí celý výčet studentských organizací s různým programem. Zábavné hry tě budou čekat u stánků AIESEC, nebo ESN VŠB-TUO, zábavnou formou zjistíš své vědomosti u Spolku studentů geografie.
Knihovna OU bude spojena s chill zónou a jestli si chceš potrápit mozkové závity, stačí navštívit stánek VŠB-TUO a Zlepši si techniku s velkoprostorovými hlavolamy. Další fotky si pak můžeš pořídit u fotokoutku IMFSA.
Mezi další organizace, které můžeš navštívit, patří Sokolská33, Alumni VŠB-TUO i OU, ISC OU s trampolínou a zdí nářků, MENS SANA, SKAS VŠB-TUO a OU.

Ani u výstav jsme nezaháleli a pro milovníky je nachystaná výstava a projekce studentů ateliéru Nová média v Maryčce.
Další je Hate Free. Chceme upozornit na předsudky a názorové střety v české společnosti, se kterými nesouhlasíme. Cílem naší akce je šířit radost a zábavu dostupnou všem bez ohledu na věk, barvu pleti, náboženské vyznání nebo životní styl.

Jestli bys chtěl raději nějaký kreativní workshop, zkus třeba Graffity jam od Defabrik a workshop „Na záda patří jen originální batoh“.
Mimo to vyzkoušej i přednáškový stan dobrovolníků „Otevři oči“ nebo pocitové mapy města Ostravy „jak vidíš Ostravu za 10 let ty?“

Zábavy na místě bude opravdu dost a vybere si každý. Teď se jen rozhodnout co dřív. :-)