Atrakce

Atrakce
25.4.2015

V areálu je připraveno několik atrakcí pro odpočinek a zábavu.

Milí majálesoví,

Majáles máme skoro za dveřmi, a abychom nebyli pozadu, připravili jsme pro Vás řadu atrakcí, které již za pár dní můžete vyzkoušet na té nejlepší studentské párty ze všech. :-)

První vychytávku nám přináší ostravský tým, a to Bumper Games! Ti z Vás, kteří nezůstali pozadu, si tuto hru mohli vyzkoušet v rámci doprovodného programu na kolejích. Ti, kteří zaváhali, se mají rozhodně na co těšit. Bumpergame je adrenalinový sport pro každého bez rozdílu. Je pro toho, kdo se chce bavit a zažít pořádné vzrůšo. Stačí si obléknout nafukovací kouli a … zbytek je na tobě!

Po náročném skákání je třeba trochu odpočinku. Ten si dopřeješ u Cornholu, poslední americké módy, nebo také v herní zóně, kde si můžeš vyzkoušet hry jako je tornádo, jehož cílem je pouze pomocí vzduchu dostat vznášející se míček na druhý konec tornáda, dále maxi weykick fotbálek, holandský biliard, nebo si své postřehy prověříš s lovcem světla.

Dnešní svět „ovládá technologie“ a jestli jsi fanda právě technologií, mile tě překvapíme. Kousek od hlavního vstupu uvidíš nejnovější technické vychytávky a některé si vyzkoušíš na vlastní kůži, nebo si můžeš zasoutěžit o zajímavé výhry.

Chceš si z Majálesu odnést něco víc než majálesový merch? Právě pro tebe jsou určeny tyto akce! Pro odvážnější je připraven Airbrush. Dočasné tetování vydrží 2 až 5 dní, stačí přijít a vybrat si šablonu podle svého gusta.

Nejen pro zamilované tady máme Majálesovou svatbu, na kterou budete s úsměvem na tváři rádi vzpomínat. Takže přijď se svou drahou polovičkou a nechej se zvěčnit u majálesové foto stěny a fotku si vezmi na památku domů.

Pokud chceš své zážitky sdílet i jinak a dostat z každého okamžiku maximum využij foto stěnu, kterou pro tebe připravila Pepsi. Udělej to, co nikdy předtím a nechej se u toho vyfotit, ať máš tu nejlepší památku. K tomu všemu si můžeš vytvořit svůj fotopříběh a něco vyhrát. So Live For Now! :-)

Tak na co čekáš? Teď máš další důvody přijít a bavit se!
29. dubna v DOV se na tebe těšíme!