2. tisková zpráva k Majálesu 2015

Bude to legendární
23.3.2015

Majáles Ostrava se nezadržitelně blíží.

Ostrava, 4. března – Tento rok se můžeme těšit na 21. ročník ostravského studentského festivalu Majáles. Bude se konat 29. 4. 2015 v Dolní oblasti Vítkovic. Pod heslem „Ostrava rube“ se chystá 8 scén s různými hudebními styly, které slibují velkolepou párty. Samotnému Majálesu bude předcházet během měsíce dubna doprovodný program, v rámci kterého se můžete zúčastnit koncertů, divadelně-filmově-literárních počinů či sportovních aktivit. Vstupenky jsou již od 3. března k dostání na webu www.MajalesOstrava.cz za 90 Kč.

Rádi bychom vás pozvali na tiskovou konferenci, která proběhne 7. dubna od 10 hod. v konferenční místnosti Avion Schopping Parku Ostrava.

Majáles Ostrava je především hudební akcí pro studenty i širokou veřejnost. Návštěvníci si budou moci vybrat podle svého gusta mezi Hlavní scénou, Hip Hop scénou, Elektronickou scénou, Studentskou scénou, scénou v podobě Red Bull Tour Busu nebo Jägermeister DJs Stage.

Na Majálese návštěvníci uvidí známé skupiny jako ATMO Music, Portless, DJ Wich & LA4, MAAT, zpěváka Marka Ztraceného, No Distance Paradise, Light & Love, HOPES, DJ Schooler, DJ Nikisha, Lola běží, Qo, The Prague Conspiracy, I Love You Honey Bunny, A-Cray, Criminal Colection, La.Zoo & MC Cagi, Voxel, One Way, The Business (UK), Paulie Garand, E!E, Azurit Kingdom, Highest Nation, Voxel atd.

Oficiální zahájení majálesového měsíce je plánováno na 1. dubna, na Masarykově náměstí proběhne Warm Up a během večera se uskuteční finále soutěže studentských kapel University Band Contest.

V průběhu měsíce dubna jsou pro návštěvníky Majálesu a širokou veřejnost připraveny následující akce: Tour de Pub (8. dubna), Turnaj v deskových hrách (9. dubna), Skate závody (15. dubna), Literární noc (17. dubna), kterou zastřeší časopis a webmagazín Underground (undg.cz), Rock’n’Majáles (22. dubna) a Hudební Jam (24. dubna).

Konečnou akcí doprovodného programu bude Majálesový průvod (v den Majálesu), který projde centrem Ostravy a vyvrcholí soutěží o nejlepší masku.

Exhibice Slam Poetry vás čeká v UNDG zóně během majálesového odpoledne – 29. 4. 2015. Těšíme se na Vás!

Tuto a další zprávy najdete v sekci Press.