Nejčastější dotazy související s přesunem Majálesu

2.4.2020

Vážení návštěvníci, přinášíme vám odpovědi na nejčastější dotazy.

Jaké je nové datum Majálesu?

Letošní 26. ročník Majálesu Ostrava 2020 se poprvé nebude moci uskutečnit na jaře, proto jsme se rozhodli pro nové datum, a to středu 16. září 2020.

Bude se konat na stejném místě?

Ano, náš letošní zářijový ročník se již po druhé uskuteční na Slezskoostravském hradě, který nám nabízí příjemnou atmosféru s velkým prostorem plným zeleně.

Proč jste se rozhodli Majáles přesunout na září?

Září je měsíc, kdy už se studenti začínají pomalu vracet zpět do Ostravy kvůli studiu, proto nám přijde správné odstartovat nový školní rok naším festivalem.

Z jakého důvodu je Majáles přesunut?

Důvod přesunu vyplívá především z nařízení vlády České republiky a také kvůli ochraně zdraví a bezpečnosti hudebních příznivců, umělců a dalších účastníků, kteří jsou do realizace festivalu zapojeni, která je pro nás na prvním místě.

Co mám dělat s již zakoupenou vstupenkou?

Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Těm, kteří se v září akce nebudou moci zúčastnit, bude nabídnuta od 20. dubna 2020 do 10. května 2020 možnost vrácení peněz. Online vstupenky bude možné vrátit na emailové adrese objednavky@tickito.cz a off-line vstupenky na emailové adrese prezident@younie.cz .

Nastane nějaká změna v hudebním programu?

Prozatím je náš majálesový line-up beze změny. To znamená, že veškeří interpreti, kteří jsou zveřejnění na http://www.majalesostrava.cz/program/ nám jejich účast v novém termínu již potvrdili (headlineři) nebo se prozatím nestihli vyjádřit (studentské kapely). O veškerých změnách pak budeme neprodleně informovat na Facebookové události https://www.facebook.com/events/427186781396927/.