Nejčastější dotazy spojené s novým opatřením kvůli Covid-19

21.7.2020

Jaké je nové datum Majálesu a co dělat se zakoupenou vstupenkou? To a mnohem více jsme pro vás sepsali níže.

Jaké je nové datum Majálesu?

Letošní 26. ročník Majálesu Ostrava se z důvodu výskytu onemocnění Covid-19 přesouvá na příští rok, a to k datu 7. května 2021.

 

Proč jste se nakonec rozhodli Majáles přesunout na rok 2021?

Toto rozhodnutí jsme dlouho projednávali, bohužel se jen potvrdilo, že budoucí vývoj vládních opatřeních je nepředvídatelný. Toto riziko je pro nás organizátory tedy stále příliš vysoké. Jako nezisková organizace si nemůžeme dovolit riskovat takto velkou ztrátu, která by pro nás mohla být likvidační.

 

Co mám dělat s již zakoupenou vstupenkou?

Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, proto budeme velice rádi, když si vstupenky uschováte a využijete v příštím roce.  

Pokud se ovšem najde někdo, kdo by chtěl své vstupenky vyměnit za vouchery, bude mít možnost tak učinit na emailové adrese objednavky@tickito.cz do 31. března 2021. Na základě tohoto požadavku zaslaného mailem, bude následně zpětně zaslán voucher, buďto papírový (za papírovou vstupenku) nebo elektronický (za elektronickou vstupenku). 

Chceme ovšem upozornit, že tyto vouchery lze využít do 31. října 2021 a do toho data se pouze uskuteční náhradní termín Majálesu Ostrava, na který zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Ve výsledku je tedy využití voucheru u našeho festivalu bezvýznamné. 

 

Bude se konat na stejném místě?

Ano, náš 26. ročník se již po druhé uskuteční na Slezskoostravském hradě, který nám nabízí příjemnou atmosféru s velkým prostorem plným zeleně.

 

Nastane nějaká změna v hudebním programu?

Prozatím je náš majálesový line-up beze změny. To znamená, že většina interpretů nám předběžně nový termín v příštím roce schválila. Nyní již pouze stačí vše potvrdit podpisy nových smluv, na který již nyní pilně pracujeme. O veškerých změnách pak budeme neprodleně informovat na Facebookové události https://www.facebook.com/events/427186781396927/.